Skočit na obsah

Letní hudební tábor 2018 VÝPRAVA DO STŘEDOVĚKU

07. 01. 2018 | Mgr. Dagmar Poláková

KDY?

14. 7. - 21. 7. 2018 (od soboty do soboty)

KDE?

Rekreační zařízení Zámeček Hodonín, okres Blansko

PRO KOHO?

Pro děti a mládež od 7 do 26 let

JAKÝ JE PROGRAM?

Táborový den začínáme rozcvičkou, následuje ranní hygiena, snídaně, úklid pokojů a po nástupu přichází pětihodinový blok hraní na nástroje (zobcové flétny, kytara, elektrická kytara, keyboard), zpěvu, tance, výuky angličtiny, dramatické výchovy, sportovních a výtvarných činností. Nově do dopoledních činností zařazujeme filmový kroužek a cvičení v tělocvičně (balanční, kondiční, posilovací a jiné). Děti se ještě před příjezdem na tábor zapíší do jednotlivých činností a během dopoledne tak mohou na táboře absolvovat až pět hodin výuky. Nabízíme lekce začátečníkům i pokročilým.

Po poledním klidu hrají děti hry se svým oddílem a získávají body pro celotáborovou hru. Kromě her v přírodě, kvízů, tanečních a pěveckých vystoupení se můžete těšit i na noční hru.

Každý rok odjíždí děti i dospělí z tábora nabití pozitivní energií a plni zážitků. K připomenutí slouží množství zpracovaných fotografií a videí z průběhu celého tábora.

CENA?

• 7-15 let = 4 100,- Kč
  • 16-26 let = 4 300,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, doprava autobusem z Brna, program, odměny, pojištění, výuka nástrojů, zpěvu i další kurzy, zpracované fotografie a videa z tábora i povinný členský příspěvek člena HN.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Elektronicky zde.