Skočit na obsah

Hudební škola YAMAHA Brno

Úvodní stránka

Stále přijímáme žáky!

Nabízíme instrumentální obory (Keyboard, Kytara, Zobcová flétna), obory Popular Music School (Populární zpěv, Elektrická kytara, Bicí) pro děti, mládež i dospělé a předškolní programy pro děti již od čtyř měsíců.

Do kteréhokoli oboru se můžete přihlásit na http://www.yamahaskola.cz/brno/e-prihlaska.php

Rozvrh hodin předškolních programů na jednotlivých pobočkách pro šk. rok 2016/17 zde.


Hudební maratón pro všechny

Žáci a učitelé brněnské Hudební školy YAMAHA absolvovali během měsíce (od 8. května do 15. června) maratón jedenácti koncertů dětí i dospělých z instrumentálních oborů (Kytara, Zobcová flétna, Keyboard, Elektrická kytara, Bicí) a Populárního zpěvu a deseti vystoupení kojenců, batolat a předškoláků z programů Robátka, První krůčky k hudbě, Rytmické krůčky.

Univerzitní kino Scala, jundrovské kino Svratka, žabovřeský KD Rubín, líšeňský Dělňák, ZŠ Horníkova v Líšni, dvorana Masarykovy ZŠ Zemědělská v Černých Polích, kinosál ZŠ Šlapanice, sál Obecní hospody v Bílovicích nad Svitavou, cukrárna Na Leskavě byly svědky nadšeného potlesku diváků, kterým ocenili výborné výkony účinkujících ve věkovém rozpětí od čtyř měsíců do 73 let (včetně posluchačů Univerzity třetího věku MU - žáků ředitelky Mgr. Dagmar Polákové oboru Zobcová flétna).

Poděkování za odpovědnou přípravu nejmenších dětí, instrumentalistů a zpěváků i celoroční práci patří všem učitelům, za možnost věnovat se ušlechtilému koníčku rodičům žáků a v neposlední řadě těm, kteří se nebáli vstoupit na prkna, jež znamenají svět. Fotografie a informace o vystoupeních najdete ve Fotogalerii a na Facebooku.

Fotografie a informace o všech vystoupeních najdete na Facebooku.


Přijímáme žáky do oborů a zveme Vás na nezávaznou ukázkovou lekci předškolních programů

Vítáme Vás na stránkách Hudební školy YAMAHA v Brně. Jsme rádi, že jste projevili zájem o osvědčený systém hudebního vzdělávání dětí, mládeže i dospělých - hudební školství YAMAHA úspěšně funguje již 70 let v Evropě, 22 let v ČR a 18 let v Brně.

Nabízíme osvědčenou nástrojovou skupinovou výuku dětí i dospělých nebo přípravu zpěváků populární hudby - vše s atraktivní metodikou a podklady na hudebních nosičích.

Abychom Vás mohli pozvat na ukázkovou lekci některého z předškolních programů (od 4 měsíců věku!), vyplňte, prosím, nezávazně elektronickou přihlášku. „Nekupujete zajíce v pytli“ a žáky naší školy se stáváte až po Vašem rozhodnutí a uhrazení školného.


Informace k letnímu hudebnímu táboru 2016

Jako každý rok, i letos jsme připravili letní tábor pro naše žáky a jejich kamarády ve věku od 7 do 26 let. V doprovodu rodiče se mohou zúčastnit i děti ve věku 5 – 6 let.

Tábor se koná v Rekreačním zařízení Zámeček Hodonín od 9. do 16. července 2016, tedy od soboty do soboty. Na tábor jedou opět zkušení a osvědčení vedoucí a učitelé.

Téma letošního tábora je Harry Potter, podrobnější informace k programu se včas dozvíte :-)

Již tradičně jsou pro účastníky připraveny zajímavé dopolední činnosti. Začátečníci i pokročilí mají na výběr hru na nástroj (keyboard, kytara, elektrická kytara, flétna), zpěv, tanec, hry v angličtině, karetní triky, výtvarné činnosti a sportovní aktivity (ping pong, míčové hry, střelba ze vzduchovky a jiné).

Účastníci budou mít příležitost předvést své nabyté dovednosti v rámci večerního programu.

Vyplněnou přihlášku zasílejte, prosím, na mail misa@yamahaskola.cz. Přihlášku je možné vyplnit i na stránkách www.yamahaskola.cz/brno a hudebni-nadsenci.hys.cz/.

Těšíme se na Vás! :-)


Informace o našich vyučovacích programech:

Předškolní hudební programy

Pro děti od 4 měsíců do 6 let

Více…

Instrumentální hudební programy

Pro děti od 6 let, mládež a dospělé

Více…

Rock/Pop

Pro děti od 10 let, mládež a dospělé

Více…