Skočit na obsah

Hudební škola YAMAHA Brno

Úvodní stránka

Letní hudební tábor 2017 "AMERICKÝ SEN"

KDY?

1. - 8. 7. 2017 (od soboty do soboty)

KDE?

Rekreační zařízení Zámeček Hodonín, okres Blansko

PRO KOHO?

Pro děti a mládež od 7 do 26 let

JAKÝ JE PROGRAM?

Táborový den začínáme rozcvičkou, následuje ranní hygiena, snídaně, úklid pokojů a po nástupu přichází pětihodinový blok hraní na nástroje (zobcové flétny, kytara, elektrická kytara, keyboard), zpěvu, tance, výuky angličtiny, dramatické výchovy, sportovních a výtvarných činností. Děti se ještě před příjezdem na tábor zapíší do jednotlivých činností a během dopoledne tak mohou na táboře absolvovat až pět hodin výuky. Nabízíme lekce začátečníkům i pokročilým.

Po poledním klidu hrají děti hry se svým oddílem a získávají body pro celotáborovou hru. Kromě her v přírodě, kvízů, tanečních a pěveckých vystoupení se můžete těšit i na noční hru.

Každý rok odjíždí děti i dospělí z tábora nabití pozitivní energií a plni zážitků. Po táboře zpracováváme vzpomínková DVD s fotkami a videy z průběhu celého tábora.

CENA?

  • 7 - 15 let = 3 800,- Kč
  • 16 - 26 let = 4 000,- Kč

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Elektronicky zde.


Stále přijímáme žáky!

Nabízíme instrumentální obory (Keyboard, Kytara, Zobcová flétna), obory Popular Music School (Populární zpěv, Elektrická kytara, Bicí) pro děti, mládež i dospělé a předškolní programy pro děti již od čtyř měsíců.

Do kteréhokoli oboru se můžete přihlásit na http://www.yamahaskola.cz/brno/e-prihlaska.php

Rozvrh hodin předškolních programů na jednotlivých pobočkách pro šk. rok 2016/17 zde.


Hudební maratón pro všechny

Žáci a učitelé brněnské Hudební školy YAMAHA absolvovali během měsíce (od 8. května do 15. června) maratón jedenácti koncertů dětí i dospělých z instrumentálních oborů (Kytara, Zobcová flétna, Keyboard, Elektrická kytara, Bicí) a Populárního zpěvu a deseti vystoupení kojenců, batolat a předškoláků z programů Robátka, První krůčky k hudbě, Rytmické krůčky.

Univerzitní kino Scala, jundrovské kino Svratka, žabovřeský KD Rubín, líšeňský Dělňák, ZŠ Horníkova v Líšni, dvorana Masarykovy ZŠ Zemědělská v Černých Polích, kinosál ZŠ Šlapanice, sál Obecní hospody v Bílovicích nad Svitavou, cukrárna Na Leskavě byly svědky nadšeného potlesku diváků, kterým ocenili výborné výkony účinkujících ve věkovém rozpětí od čtyř měsíců do 73 let (včetně posluchačů Univerzity třetího věku MU - žáků ředitelky Mgr. Dagmar Polákové oboru Zobcová flétna).

Poděkování za odpovědnou přípravu nejmenších dětí, instrumentalistů a zpěváků i celoroční práci patří všem učitelům, za možnost věnovat se ušlechtilému koníčku rodičům žáků a v neposlední řadě těm, kteří se nebáli vstoupit na prkna, jež znamenají svět. Fotografie a informace o vystoupeních najdete ve Fotogalerii a na Facebooku.

Fotografie a informace o všech vystoupeních najdete na Facebooku.


Přijímáme žáky do oborů a zveme Vás na nezávaznou ukázkovou lekci předškolních programů

Vítáme Vás na stránkách Hudební školy YAMAHA v Brně. Jsme rádi, že jste projevili zájem o osvědčený systém hudebního vzdělávání dětí, mládeže i dospělých - hudební školství YAMAHA úspěšně funguje již 70 let v Evropě, 22 let v ČR a 18 let v Brně.

Nabízíme osvědčenou nástrojovou skupinovou výuku dětí i dospělých nebo přípravu zpěváků populární hudby - vše s atraktivní metodikou a podklady na hudebních nosičích.

Abychom Vás mohli pozvat na ukázkovou lekci některého z předškolních programů (od 4 měsíců věku!), vyplňte, prosím, nezávazně elektronickou přihlášku. „Nekupujete zajíce v pytli“ a žáky naší školy se stáváte až po Vašem rozhodnutí a uhrazení školného.


Informace o našich vyučovacích programech:

Předškolní hudební programy

Pro děti od 4 měsíců do 6 let

Více…

Instrumentální hudební programy

Pro děti od 6 let, mládež a dospělé

Více…

Rock/Pop

Pro děti od 10 let, mládež a dospělé

Více…