Skočit na obsah

Hudební škola YAMAHA Brno

Úvodní stránka

Přijímáme žáky do všech oborů na nový školní rok!

Nabízíme:

OBORY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ:

Keyboard, Kytara, Zobcová flétna, Populární zpěv, Elektrická kytara, Bicí

Termíny zápisů (PDF)

PŘEDŠKOLNÍ PROGRAMY pro děti od čtyř měsíců do šesti let:

Termíny zápisů a ukázkových lekcí předškolních oborů:

Na ukázkovou lekci je nutná rezervace.

Do kteréhokoli oboru je však možno se přihlásit již nyní.


Ukázková lekce nového programu Junior Music Course pro děti 4-6 let


Prázdninová Yamaha 2018

Milí přátelé,

naše kurzy pro nejmenší děti již od čtyř měsíců věku v tomto školním roce skončily a nové budou začínat až 14.9. 2018. Pokud by se Vám, či dětem zdála tříměsíční pauza příliš dlouhá, můžete se přihlásit na „Prázdninovou Yamahu“ v pobočce Hudební školy Yamaha ve Starém Lískovci, U Leskavy 27.

Naplánovali jsme šest středečních lekcí (4.7., 11.7., 18.7., 8.8., 15.8., 29.8.):

  • 9.00 děti 16 - 24 měsíců
  • 10.00 děti 2 - 2,5 roku
  • 11.00 děti 8 - 11 měsíců

a šest čtvrtečních lekcí (5.7., 12.7., 19.7., 9.8., 15.8. a 30.8.):

  • 9.00 děti 12 - 15 měsíců
  • 10.00 děti 2,5 - 4 roky
  • 11.00 děti 4 - 7 měsíců

Cena lekce je 140 Kč a minimální počet lekcí, které si můžete předplatit jsou tři. Termíny si můžete vybrat jakékoli, ale je potřeba nahlásit je předem, kvůli počtu volných míst (max 10 dětí). V případě, že zaplacenou lekci nebudete moci absolvovat a včas (min. den předem) se z ní odhlásíte, můžete si ji během prázdninových lekcí nahradit.

Hlásit se můžete nejlépe SMS zprávou na tel. 603 957 231, do které napíšete jméno a věk dítěte, den, čas a vybrané termíny kurzu.

Po potvrzení Vaší přihlášky, pošlete částku za vybrané lekce na účet 35-1377340237/0100, jako VS uveďte Vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce napište PY a jméno dítěte.

Srdečně Vás zdraví a na setkání se těší lektorka

Mgr. Lenka Kratochvilová, tel. 603 957 231, lenca.kratoch@seznam.cz


Informace k letnímu hudebnímu táboru

Vážení zájemci o 19. letní hudební tábor, s politováním oznamujeme, že kapacita je již naplněna a vyplníte-li přihlášku, zařadíme Vás jako náhradníky v pořadí dle termínu obdržení přihlášky.


Letní hudební tábor 2018 "VÝPRAVA DO STŘEDOVĚKU"

KDY?

14. 7. - 21. 7. 2018 (od soboty do soboty)

KDE?

Rekreační zařízení Zámeček Hodonín, okres Blansko

PRO KOHO?

Pro děti a mládež od 7 do 26 let

JAKÝ JE PROGRAM?

Táborový den začínáme rozcvičkou, následuje ranní hygiena, snídaně, úklid pokojů a po nástupu přichází pětihodinový blok hraní na nástroje (zobcové flétny, kytara, elektrická kytara, keyboard), zpěvu, tance, výuky angličtiny, dramatické výchovy, sportovních a výtvarných činností. Nově do dopoledních činností zařazujeme filmový kroužek a cvičení v tělocvičně (balanční, kondiční, posilovací a jiné). Děti se ještě před příjezdem na tábor zapíší do jednotlivých činností a během dopoledne tak mohou na táboře absolvovat až pět hodin výuky. Nabízíme lekce začátečníkům i pokročilým.

Po poledním klidu hrají děti hry se svým oddílem a získávají body pro celotáborovou hru. Kromě her v přírodě, kvízů, tanečních a pěveckých vystoupení se můžete těšit i na noční hru.

Každý rok odjíždí děti i dospělí z tábora nabití pozitivní energií a plni zážitků. K připomenutí slouží množství zpracovaných fotografií a videí z průběhu celého tábora.

CENA?

  • 7-15 let = 4 100,- Kč
  • 16-26 let = 4 300,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, doprava autobusem z Brna, program, odměny, pojištění, výuka nástrojů, zpěvu i další kurzy, zpracované fotografie a videa z tábora i povinný členský příspěvek člena HN.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Elektronicky zde.


Stále přijímáme žáky do oborů a zveme Vás na nezávaznou ukázkovou lekci předškolních programů

Vítáme Vás na stránkách Hudební školy YAMAHA v Brně. Jsme rádi, že jste projevili zájem o osvědčený systém hudebního vzdělávání dětí, mládeže i dospělých - hudební školství YAMAHA úspěšně funguje již 73 let v Evropě, 23 let v ČR a 19 let v Brně.

Nabízíme osvědčenou nástrojovou skupinovou výuku dětí i dospělých nebo přípravu zpěváků populární hudby - vše s atraktivní metodikou a podklady na hudebních nosičích.


OBORY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ:

Keyboard, Kytara, Zobcová flétna, Populární zpěv, Elektrická kytara, Bicí

Přihlásit se je možno na: http://www.yamahaskola.cz/brno/e-prihlaska.php.

Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme: 603 943 213, polakova@yamahaskola.cz

PŘEDŠKOLNÍ PROGRAMY pro děti od čtyř měsíců (!) do šesti let:

Robátka, První krůčky k hudbě, Rytmické krůčky

Abychom Vás mohli pozvat na ukázkovou lekci, vyplňte, prosím, nezávazně elektronickou přihlášku. „Nekupujete zajíce v pytli“ a žáky naší školy se stáváte až po Vašem rozhodnutí a uhrazení školného.

Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme: 603 943 213, polakova@yamahaskola.cz


Hudební maratón pro všechny

Žáci a učitelé brněnské Hudební školy YAMAHA absolvovali během měsíce (od 8. května do 15. června) maratón jedenácti koncertů dětí i dospělých z instrumentálních oborů (Kytara, Zobcová flétna, Keyboard, Elektrická kytara, Bicí) a Populárního zpěvu a deseti vystoupení kojenců, batolat a předškoláků z programů Robátka, První krůčky k hudbě, Rytmické krůčky.

Univerzitní kino Scala, jundrovské kino Svratka, žabovřeský KD Rubín, líšeňský Dělňák, ZŠ Horníkova v Líšni, dvorana Masarykovy ZŠ Zemědělská v Černých Polích, kinosál ZŠ Šlapanice, sál Obecní hospody v Bílovicích nad Svitavou, cukrárna Na Leskavě byly svědky nadšeného potlesku diváků, kterým ocenili výborné výkony účinkujících ve věkovém rozpětí od čtyř měsíců do 73 let (včetně posluchačů Univerzity třetího věku MU - žáků ředitelky Mgr. Dagmar Polákové oboru Zobcová flétna).

Poděkování za odpovědnou přípravu nejmenších dětí, instrumentalistů a zpěváků i celoroční práci patří všem učitelům, za možnost věnovat se ušlechtilému koníčku rodičům žáků a v neposlední řadě těm, kteří se nebáli vstoupit na prkna, jež znamenají svět. Fotografie a informace o vystoupeních najdete ve Fotogalerii a na Facebooku.

Fotografie a informace o všech vystoupeních najdete na Facebooku.


Informace o našich vyučovacích programech:

Předškolní hudební programy

Pro děti od 4 měsíců do 6 let

Více…

Instrumentální hudební programy

Pro děti od 6 let, mládež a dospělé

Více…

Rock/Pop

Pro děti od 10 let, mládež a dospělé

Více…