Stabilita, výkon, jedinečnost - příležitost na dosah ruky

Chcete se stát součástí solidního obchodního modelu, který působí ve více než 40 zemích již více než 60 let? Jako partner společnosti Yamaha máte možnost investovat do strategického projektu s perspektivou a vysokou mírou úspěšnosti. Systém hudebních škol Yamaha je založen na obchodní strategii, která se osvědčuje na mezinárodní úrovni již desítky let a jasně se odlišuje od konkurence.

+ číst více

Koncept podnikání

Investice do hudby je netradiční, ale velmi výnosná cesta pro inovativní podnikatele. Ve stále konkurenčnějším podnikatelském prostředí a s rostoucími nároky na generování zisku Vám, investorům, poskytují dlouholeté zkušenosti společnosti Yamaha potřebnou jistotu.

+ číst více

Co na to naši partneři?

S HŠ Yamaha jsem se poprvé setkala na jaře 2007 jako účastník kurzu „První krůčky k hudbě“ se svou dcerou, která byla nadšená a přivedla ji na cestu hudby. Program mě, jako vystudovaného pedagoga, zaujal natolik, že jsem se brzy stala lektorkou předškolních oborů. Původně to měl být „jen krátkodobý přivýdělek“ k mateřské, ale zájem ze strany rodičů byl tak obrovský, že mě to přivedlo k myšlence jít vlastní cestou se svou vizí Yamaha hudební školy. Hned v prvním roce jsem měla kurzy na mnoha místech při MC/RC v Praze a okolí, na které docházelo přes 400 žáků. Následující roky jsem rozšiřovala tým lektorů a dosáhla přes 800 žáků. V roce 2012 jsem ke stávajícím pobočkám pořídila vlastní budovu v Praze 4, kde vyučujeme též obory pro školní mládež a exkluzivní programy Yamaha Music School. A má dcera? Ta mezitím vyrostla a doplnila tým našich nadějných lektorů.

Mgr. Dita Hánová

S Yamahou spolupracuji od roku 1996, využíváme licencované učební materiály a postupy, které nám více než 25 let zajišťují velkou oblibu u veřejnosti. Snažíme se poskytovat hudební vzdělávání všem věkovým kategoriím v moderních učebních prostorách v centrech měst České Budějovice, Tábor a Písek. Našimi školami prošli za dobu fungování našich škol tisíce spokojených klientů, pro které jsme u nás v Yamaha Music School objevili svět hudby.

Mgr. Pavel Černý

Franšízu Hudobnej školy YAMAHA využívame od roku 2000, začali sme skromne dvaja učitelia s 30 žiakmi v troch odboroch na jednej pobočke, dnes vyučuje 17 učiteľov na piatich pobočkách cca 470 žiakov v štrnástich odboroch, podľa metodiky skupinovej otvorenej výuky Hudobnej školy YAMAHA. Za tento nesporný úspech vďačíme vo veľkej miere profesionalite, prístupu a odbornej pomoci vo forme seminárov a workshopov zo strany Generálneho poskytovateľa franšízového systému Hudobnej školy YAMAHA pre ČR a SR, Mgr. Zdeňka Simka. Ďakujeme.

Ján Halač – HALAČ, s.r.o.

Po studiu hudební výchovy na Pedagogické fakultě UJEP v Brně jsem se věnovala vedle učitelství také vedení pěveckého sboru, instrumentálního souboru a skupinové výuce zobcových fléten. Po celou dobu jsem hledala způsoby, jak vzdělávat děti hravě, zábavně. Myslím, že se nám docela dařilo. Když jsem ale v roce 1998 dostala možnost spolupracovat s Hudební školou YAMAHA, naprosto se mně změnil život. Na svém prvním semináři základních metod skupinového vyučování jsem zjistila, že existuje dokonale propracovaná metodika skupinové výuky, díky které se děti učí s nadšením, radostí, bez stresu, pomocí her. Příjemná atmosféra má samozřejmě vliv nejen na žáky, ale zpětně i na učitele. Mohu říct, že moje práce je i mým koníčkem.

Mgr. Dagmar Poláková

Hudba spojuje, inspiruje a překonává hranice. Hudební škola Yamaha je symbolem tohoto nadšení a lásky k hudbě. Snažíme se pomáhat lidem všech věkových kategorií a sociálních vrstev obohacovat jejich životy prostřednictvím kvalitního hudebního vzdělání a radosti z hudby.

Hudební škola Yamaha, která vznikla na základě pilotního projektu hudebního vzdělávání v Japonsku v roce 1954, je dnes jednou z největších vzdělávacích institucí svého druhu na světě. V našich licencovaných evropských hudebních školách Yamaha se vzdělává více než 52 000 studentů hudby všech věkových kategorií, kterým pomáhá v jejich hudebním rozvoji více než 1 500 učitelů.

7 důvodů, proč se vyplatí stát se partnerem hudební školy Yamaha.

 1. značka Yamaha:
  Vysoké povědomí a pozitivní image mezinárodně známé a renomované značky nabízí příležitosti k profilaci a odlišení od konkurence.
 2. exkluzivní vzdělávací obsah:
  Koordinované vzdělávací programy nabízejí rodičům, dětem a mladým lidem dlouhodobou a kvalitní vzdělávací perspektivu. Výukové programy a materiály určené speciálně pro skupinovou výuku jsou průběžně revidovány a přizpůsobovány aktuálním poznatkům.
 3. školení a další vzdělávání:
  Díky našemu vzdělávacímu a školicímu programu jsou učitelé Yamahy optimálně připraveni na výuku a v pravidelných intervalech se dále vzdělávají.
 4. manažerské know-how:
  Získáte poradenství ve všech fázích zakládání a provozování podniku a také možnost školení v našich hudebních školách Yamaha.
 5. komplexní marketingová podpora:
  Propagační materiály, společné marketingové kampaně a jednotné webové stránky vám pomohou při náboru studentů.
 6. finanční výhody:
  Získáte speciální podmínky pro vybavení vaší hudební školy Yamaha hudebními nástroji a nákup výukových materiálů.
 7. společně místo samostatně:
  Jako partner v našem systému jste součástí komunity se společnými zájmy. Můžete využít bohatých zkušeností organizace hudebních škol, která je úspěšná již více než pět desetiletí.
Vlastní hudební škola * Kooperující partner *
Kontakt na poskytovatele franšízy

* Vlastní hudební škola = chci si založit hudební školu a nabízet široké spektrum Yamaha hudebních programů.
* Kooperující partner = provozuji vlastní vzdělávací centrum pro děti a chci nabízet omezené množství Yamaha hudebních programů dle svého výběru.