Objavte našu školu

Oficiální prohlášení generálního poskytovatele franšízového systému Hudebních škol Yamaha k situaci v České republice.

Vzhledem k tomu, že vláda České republiky od 12. března 2020 vyhlásila nouzový stav a od 18:00 hodin zakazuje divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, a to jak veřejné, tak soukromé s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, doporučuji smluvním partnerům přerušit výuku Yamaha Hudebních programů do odvolání.

Chápu, že se jedná o nepopulární opatření, ale zdraví je v tuto chvíli na prvním místě.

Znojmo, 12. března 2020
Mgr. Zdeněk Simek

Vitajte na centrálnych stránkach YAMAHA hudobných programov v Slovenskej republike!

Firma YAMAHA vyvíja a ponúka už viac než 50 rokov hudobné vzdelávacie kurzy pre všetky vekové kategórie.

V dnešnej dobe navštevuje YAMAHA hudobné programy po celom svete takmer 600 000 žiakov, ktorých na viac než 6 000 pobočkách vyučuje cez 20 000 učiteľov.

Hlavným cieľom YAMAHA hudobných programov je snaha prebúdzať v človeku už od detstva jeho hudobné schopnosti a ďalej ich rozvíjať hravou formou.

Súčasná ponuka YAMAHA hudobných programov predstavuje široké spektrum vyučovacích oborov a hudobných žánrov pre deti už od 4 mesiacov, mládež, dospelých i seniorov a vyjadruje motto: „Učenie je radosť!“

„Nie sú nehudobní ľudia. Sú len nerozvinuté talenty!“

O nás | Možnosť nezáväznej skúšobnej lekcie

Naše programy